הספרים של ארז צדוק

מהלך מסוכן

רומן מתח מרתק העוקב אחר סיפורו של צעיר ישראלי הנאלץ להגר לניו יורק, שם הוא מתמודד עם חקירת רצח מסועפת, עם ברוקרים מושחתים המנסים לנשל אותו מרכושו, עם סוכני F.B.I תובעניים ועם משולש אהבה בלתי אפשרי. ניסיונות ההישרדות שלו, הפיזית והנפשית, רצופים עליות ומורדות והצלחות לצד סכנות חדשות.
 

 

 

דוסטויבסקי זה לא
רומן המתחיל ברצח אלים ואכזרי של עורך ראשי בהוצאת ספרים גדולה וממשיך בעלילה מפותלת של תשוקה, בגידה, חטיפה בלב ים, תככים ותאוות נקם שאינה יודעת גבולות. זהו רומן מתח רווי יצרים על החטא ועונשו, חטא כבד ועונש נורא.

 

 

 

 

 

 

הסנדלר מכוכבאן
רומן אודות רוברט, שדבר קיומה של משפחתו מתברר לו רגע לפני מות אימו. הוא יוצא למסע מרגש ועתיר תהפוכות בתימן בניסיון להבין מדוע הסתירה ממנו אימו את המידע. כתנאי לשמיעת הסיפור, הוא נאלץ במשך שבוע לקיים את אורח החיים הנהוג במקום, כולל המנהגים והתפילות המרובות. הסיפור שישמע ותיבת הפנדורה שתיפתח, תאיים על ההווה שלו ועל עתידו.

 

המדריך הישראלי להשקעות גלובליות
הסברים מקיפים אודות שווקי המניות בעולם, הצגת נתונים היסטוריים, ניתוח כדאיות השקעה בחו"ל וגיבוש אסטרטגיות גלובליות. המדריך כולל פירוט אמצעי ההשקעה הגלובליים הזמינים למשקיע הישראלי, "טיפים", המלצות בנושאי השקעה במניות והצגת גישה שונה וייחודית להשקעה במניות.

 

 

 

 

קרנות גידור : מדריך למשקיע
ספר הנכתב בשיתוף עם ד"ר אילן דון. זהו ספר מקיף העוסק בעולם השקעות הגידור, מונה ומנתח את אסטרטגיות הגידור השונות תוך הבאת דוגמאות מספריות. הספר מיועד למנהלי השקעות מקצועיים, ליועצי השקעות, למשקיעים מוסדיים ופרטיים השואפים להבין את אפיקי ההשקעה בהם הם משקיעים את כספם. מיועד גם לסטודנטים הלומדים בקורסים למימון והשקעות ולכל אדם בעל ידע בניהול השקעות, המעוניין להרחיב את אופקיו.

 

 

השתלטות
ברוקר ישראלי נהרג בתאונת דרכים בניו יורק, עמיתו נעלם. מה שמתחיל בחריקה שגרתית מתברר כאחת הסכנות הגדולות ביותר שמדינת ישראל ניצבה בפניהן אי פעם. זהו ספר מתח נועז ומסעיר, החושף את הקורא אל עולם הברוקרים וההשקעות המקומי והבינלאומי, על תככיו והסכנות הטמונות בו.

 

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • LinkedIn Clean

© 2014 by Aviv Asset Management