קרנות השתלמות IRAאביב

בניהול אישי (IRA) של קרנות ההשתלמות שלכם, נתאים לכם אסטרטגיית השקעות שמתלבשת על הצרכים, הרצונות והערכים שלכם.

יש לכם קרן השתלמות? מצוין. אם חסכתם לפחות 150 אלף שקלים, תוכלו להעביר אותה לניהול אישי באמצעותנו. אם אתם לא יודעים כמה כסף בדיוק יש בקרנות ההשתלמות שלכם, נשמח לבדוק זאת עבורכם.

בניהול אישי (IRA) של קרנות ההשתלמות שלכם, אתם מחליטים כיצד תשקיעו ואיפה, איזה סיכון תקחו ומתי ובהתאם, מה יהיה פוטנציאל התשואה שלכם. כל זאת כשאתם שומרים על מלוא הטבות המס של הקרנות. אתם לא תלויים במגמות של גופים גדולים וכבדים, אלא שומרים על מקסימום גמישות בניהול הקרן שלכם.

באמצעות אביב בית השקעות תוכלו לנהל את ההשקעות בקרנות ההשתלמות שלכם באסטרטגיית ESG, כלומר בהשקעה בחברות הוגנות, תוכלו ליהנות מהשקעה ללא חברות מזהמות, תוכלו לבחור גם בהשקעות במסלול הלכתי ובכל מסלול אחר שאנחנו מנהלים ושערכיו מתאימים לכם.

בניהול אישי (IRA) של קרנות ההשתלמות שלכם באמצעותנו, נתאים לכם אסטרטגיית השקעות שמתלבשת על הצרכים, הרצונות והערכים שלכם.

חשוב להדגיש כי יש להתייעץ עם יועץ פנסיוני בעל רישיון לפני ביצוע פעולות הנוגעת לנכסים פנסיוניים ובכללם קופות גמל וקרנות השתלמות IRA. אביב בית השקעות לא נותנת שירותי ייעוץ פנסיוני ואם אין לכם יועץ פנסיוני, נוכל להפנות אתכם לבעל רישיון לצורך קבלת ייעוץ כאמור.

מוסיפים ערך לכסף זה רק הסלוגן שלנו, אלא גם דרך חיים

להעברת קרן ההשתלמות שלכם לניהול אישי (IRA) באמצעותנו, צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

  השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

  שאלות ותשובות על קרנות השתלמות

  איך זה עובד?

  בניהול קרנות השתלמות IRA אנחנו עובדים עם שני גופים: מיטב דש וגלובל נט גמל הן בעלות רישיון לניהול קרנות השתלמות ונבדלות אחת מהשניה בתנאי ההצטרפות, סכומי המינימום, שיעור העמלות ועוד. הניוד נעשה אל אחת מהן על פי בחירת הלקוח ומאפייניו וניהול ההשקעות בחשבון נעשה על ידי אביב.

  סכום המינימום שונה בהתאם לחברה אליה מניידים את הקרן ובהתאם לבנק בו נפתח החשבון. המינימום האפשרי בכל מקרה הוא 150 אלף שקלים.

  באופן עקרוני כן כל עוד עומדים בדרישות המינימום, ובכל מקרה יש להתייעץ עם יועץ פנסיוני בעל רישיון לפני שמקבלים החלטה איזה קרנות כדאי להעביר ואיזה לא. גלובל נט גמל, אתם אנחנו עובדים, מספקים שירותי ייעוץ פנסיוני ותוכלו להשתמש בשירותי הייעוץ שלהם במסגרת הזאת ללא תשלום נוסף.

  יש להתייעץ עם יועץ פנסיוני בעל רישיון לפני שמקבלים החלטה. גלובל נט גמל, אתם אנחנו עובדים, מספקים שירותי ייעוץ פנסיוני ותוכלו להשתמש בשירותי הייעוץ שלהם במסגרת הזאת ללא תשלום נוסף.

  שתי פעולות:
  א. פגישה (פיזית או בזום או אמצעי אחר) בה נאפיין את הצרכים והרצונות שלכם ובהתאם, נמליץ לכם על מדיניות ההשקעות המתאימה לכם.
  ב. חתימה על הסכם ניהול תיקים וחתימה על הסכם קרן השתלמות בניהול אישי.

  הרעיון הוא כמובן שהזכויות הפנסיוניות יישמרו ואת זאת יש לוודא במסגרת הייעוץ הפנסיוני שתקבלו, בין אם מהיועץ הפנסיוני שלכם או מגלובל נט גמל.