הרצאות וכנסים

כתבנו שאפשר לסכם את החזון שלנו במשפט אחד: "להשיג לכם, לקוחותינו, תשואה טובה יותר, בסיכון נמוך יותר, תוך שמירה על הערכים החשובים לכם."
אבל החזון שלנו הוא קצת יותר רחב מזה.

אנחנו שואפים להטמיע בשוק ההון הישראלי את נושא ניהול ההשקעות על פי ערכים. כן, אנחנו חושבים שביצועים טובים תוך שמירה על ערכים, הם הקטליזטור הטוב ביותר להטמעת החזון שלנו, אבל זה לא מספיק. אז התחלנו מסורת של כנסים שנערכים בבורסה לניירות ערך בתל אביב, ומדברים על השקעות, הוגנות והלכה. הערך של הכנסים פרץ את גבולות מרכז הכנסים של הבורסה לניירות ערך, לאחר שכתבו עליהם בעיתונות הכלכלית והכללית וקטעים מהכנסים אף הגיעו למהדורות החדשות.

הכנסים שלנו

שימו לב: בכל וידאו יש כפתור תפריט (3 פסים בצד שמאל למעלה)
באמצעותו תוכלו להגיע לכל ההרצאות והפאנלים המעניינים שהיו באותו כנס.


כנס קפיטליזם והוגנות

הכנס הראשון שלנו שהתקיים בקיץ 2018 ונחשב לכנס פורץ דרך, שההרצאות והדיונים בו היו סביב הקשר שבין קפיטליזם ושוק ההון, להתנהלות עסקית הוגנת.


כנס הוגנות והלכה

הכנס השני שלנו שהתקיים בקיץ 2019 היה הכנס הראשון שכרך את עולם ההשקעות, ההוגנות וההלכה יחד והיה למעשה גם כנס ההשקה של הקרנות הראשונות שלנו שהשקיעו על פי ההלכה.


כנס הוגנות והלכה

הכנס השלישי שלנו על השקעות, הוגנות והלכה שהתקיים בקיץ 2022, וסימל את החזרה לכנסים הומי אדם לאחר תקופת הקורונה.

גלריית תמונות מהכנסים וההרצאות שלנו

בכנסים שלנו השתתפו רבים מבכירי שוק ההון, אנשי עסקים וכלכלה בכירים, אישי ציבור, שרים וחברי כנסת. בין האישים השונים השתתפו בעלים ומנכ"ל אלטשולר שחם גלעד אלטשולר, משנה למנכ"ל בנק הפועלים, רם גב, יו"ר מיטב ד"ש צבי סטפק, מנכ"ל פסגות ברק סורני, יו"ר איי.בי.איי קרנות נאמנות אלה אלקלעי, מנכ"ל איגוד החברות הציבוריות אילן פלטו, מנהלים בכירים בבתי השקעות נוספים, בכירי עולם הנדל"ן הישראלי ועוד. בין השרים, חברי הכנסת ואישי הציבור שהשתתפו בכנסים שלנו היו איילת שקד, איילת נחמיאס ורבין, בצלאל סמוטריץ', איציק שמולי, דודי אמסלם, שי גולדן, עמיחי שיקלי, איתן כבל, ינון מגל, מיקי זהר ועוד. כמו כן השתתפו הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו וראש מכון צורבא מרבנן וראש ישיבת ר"ג הרב בן ציון אלגאזי.

קרדיטים:

צילום וידאו בכנסים שנערכו ב-2018 ו-2019: בני דויטש
צילום סטילס בכנסים שנערכו ב-2018 ו-2019: אבישג שאר ישוב
צילום וידאו וסטילס בכנס שנערך ב-2022: נחשון פיליפסון